Nash Scope OPS 10ft - Abbreviated
Wędka karpiowa o długości 10ft z teleskopowym dolnikiem / Nash










Producent: Nash | |
Dostawa już od: 11.99 PLN | |
Poleć ten produkt znajomym: | Zaloguj się i poleć » |
Nash Scope OPS 10ft - Abbreviated
Wędki Nash Scope OPS 10ft w wersji Abbreviated to najdłuższe modele w gamie Scope OPS, zaprojektowane z myślą o wędkarzach, którzy oczekują pełnego zasięgu i kontroli, nie rezygnując z mobilności. Oparte na wysokiej klasy blankach z 30-tonowego węgla z oplotem 1K Toray i niską zawartością żywicy, oferują szybkie "wygasanie", dynamiczne ładowanie i wyjątkową celność.
Zastosowanie wzmocnień z włókien układanych pod kątem 45° redukuje boczne odkształcenia blanku, co bezpośrednio wpływa na precyzję rzutów. Dostępne modele 10ft obejmują szeroką gamę krzywych ugięcia – od 3.00lb do potężnych 4.00lb – co pozwala dobrać wędkę do każdej sytuacji: od klasycznych rzutów, przez hol z łodzi, po nęcenie dużymi spombami czy łowienie workami PVA.
Wersja Abbreviated to klasyczne, dzielone wykończenie z czarnego Duplonu, zapewniające pewny, wygodny chwyt. Każdy model wyposażono w lekkie przelotki Minima, uchwyt DPS z karbonową tuleją i grawerowanymi detalami oraz system Butt Lock Peg – umożliwiający zakotwiczenie wędki bez tylnych podpórek.
Specyfikacja produktu:
- Blank z węgla 30T z oplotem 1K Toray i niską zawartością żywicy
- Wzmocnienie 45° – mniejsze skręcanie, lepsza celność i siła rzutu
- Długość 10ft – większy zasięg bez utraty mobilności
- Lekkie przelotki Minima
- Przelotka startowa 40mm i szczytowa 12mm w modealch 3.0lb i 3.25lb
- Przelotka startowa 50 mm i szczytowa 12 mm w modelach 3.5lb i wyższych
- Klasyczny uchwyt Duplon w wersji Abbreviated
- Karbonowa tuleja uchwytu DPS z miejscem na kciuk
- Opatentowany system Butt Lock Peg w zestawie (szpilki mocujące do kupienia osobno)
- Stylowe oznaczenia Nash i logo Scope
Specyfikacja techniczna (dostępne modele):
Długość: 10ft (3.05 m)
Krzywe ugięcia:
3.00lb – klasyczna, uniwersalna moc
3.25lb – do średnich ciężarków i większych karpi
3.50lb – bardziej agresywna praca w trudnych warunkach przy zachowaniu elastyczności
3.75lb – idealna do ciężkich zestawów i dalekich rzutów
4.00lb – ekstremalne warunki, ciężkie PVA, nęcenie spombem
Przelotki:
Minima, startowa 40mm, szczytowa 12mm w modelach 3.0lb oraz 3.25lb
Minima, startowa 50mm, szczytowa 12mm w modelach 3.5lb, 3.75lb oraz 4.0lb
Dolnik: teleskopowy, wykończenie Abbreviated (dzielony, czarny Duplon)
Prowadzący sklep internetowy zastrzega możliwość czasowej niedostępności oferowanych towarów w żądanej przez Klienta ilości, kolorystyce lub rozmiarze.
Brak opinii tego towaru.
Zapytaj o Nash Scope OPS 10ft - Abbreviated
Wpisz swój adres e-mail, a będziesz informowany o wszelkich zmianach związanych z ceną, dostępnością i opisem produktu. Będziesz również informowany o promocjach produktu lub o wystawieniu produktu na aukcji.