Kilka słów o Rockworld

Rockworld to firma, która wyrosła z pasji! Tak jak w wielu podobnych historiach, wszystko wzięło swój początek od hobby...

Zaczęło się w 2004 roku od produkowanych w wolnym czasie ekologicznych ciężarków i wymianę ich, w ramach barteru, na sprzęt wędkarski, który trzeba było spieniężyć. Początkowo sklep mieścił się w piwnicy domu lecz bardzo szybko okazało się, że trzeba będzie zadbać o lokal oraz o pracownika, który wesprze sprzedaż oraz pomoże w pakowaniu przesyłek.

Dziś nasza firma, to nowoczesny salon sprzedażowy, olbrzymi magazyn oraz 20 zaangażowanych pracowników dbających o ciągły rozwój i niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że Rockworld jest Najlepszym Sklepem dla Karpiarzy w Polsce!

Kim jesteśmy?

Rockworld to jednak przede wszystkim ludzie, którzy odbierają wasze telefony, przygotowują paczki do wysyłki i tworzą atmosferę, dzięki której tak chętnie do nas wracacie!

Chcielibyśmy wam nieco przybliżyć osoby, które na co dzień tworzą naszą firmę i obsługują wasze zamówienia. A ekipę mamy naprawdę fantastyczną! Poniżej krótka charakterystyka każdego pracownika;)

Łukasz Pawlik

Łukasz Pawlik

prezes

Szef wszystkich szefów, założyciel, właściciel i naczelny karpiarz Rockworlda. Na co dzień walczy z zamówieniami, dba o firmowe kontakty i sprawuje pieczę nad całą, nie zawsze karną, ekipą sklepu.

W wolnym czasie remontuje lub sprząta piwnicę oraz łowi i wypuszcza karpie.

Jako jedyny do pracy zawsze przychodzi w koszuli, ale bez krawata.

Adam Skrzypek

Adam Skrzypek

sprzedawca

Nikt tak nie zna asortymentu sklepu jak Adam. To dzięki niemu możemy pochwalić się unikatowymi, sumiennymi i dowcipnymi opisami produktów, tak chętnie kopiowanymi przez konkurencję.

Poza tym, że jest oczywiście doświadczonym karpiarzem, swój wolny czas spędza na uczeniu nowych sztuczek swojego psiaka i hodowaniu coraz to bardziej kolorowych krewetek (nie takich do jedzenia, co warto odnotować).

Mariusz Posmyk

Mariusz Posmyk

sprzedawca

Gdy ktoś pyta, zawsze jest otwarty na ludzi, służy pomocą i fachową wiedzą, zdobytą przez wieloletnie doświadczenie.

Hobby dzieli między muzykę, a wędkarstwo, które kiełkowało w nim już od najmłodszych lat. Łowiąc karpie na zbiornikach w  Polsce oraz za granicą, został zauważony przez tych największych i tak też rozpoczęła się jego współpraca z Fox'em.
Mariusz jest skromną osobą, ale jak każdy karpiarz lubi się chwalić swoimi zdobyczami - jego PB to karp pełnołuski o wadze 28,7 kg.

Rafał Bartkowiak

Rafał Bartkowiak

sprzedawca

Jako konsultant/sprzedawca dzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wędkarstwo karpiowe jest jego życiową pasją, która kilkanaście lat temu, przerodziła się w pracę. Większość z Was pewnie kojarzy go z marką Nash Tackle, której pomagał rozwinąć skrzydła w naszym kraju i dla której pracował przez kilka dobrych lat.

Przez kolegów z pracy nazywany "Papą" :)

Piotr Wardenga

Piotr Wardenga

sprzedawca

Zajmuje się obsługą klientów internetowych - odbiera telefony, odpisuje na maile i załatwia sprawy bieżące dotyczące zamówień i ich realizacji.

Wędkarstwem zaraził go w dzieciństwie dziadek i od tamtej pory każdą wolną chwilę stara się przeznaczać na zasiadki karpiowe szlifując doświadczenie na polskich jak i zagranicznych wodach.
Po pracy bardzo lubi gotować i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Kamil Zychma

Kamil Zychma

sprzedawca

Najmłodszy i najmniejszy z naszych sprzedawców, co jednak nie oznacza, że najmniej doświadczony! Swoją karpiową wiedzą i doświadczeniem Kamil mógłby obdzielić średniej wielkości miasto!

W wolnej od pracy i karpiowania chwili Kamil ostro trenuje skoki wzwyż i w bok w światowej sławy drużynie piłkarskiej KS Naprzód Borucin. Podobno Real Madryt zapowiedział, że planuje wykupić Kamila, gdy tylko uda mu się doskoczyć do poprzeczki.

Adrian Baron

Adrian Baron

sprzedawca

Przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 6 lat, a karpiarzem jest od 1999 roku. Poświęca sporo wolnego czasu karpiowaniu oraz innym outdoorowym zajęciom. Najstarszy stażem pracownik Rokłula.

Na co dzień w pracy zajmuje się doradzaniem, obsługą oraz kontaktem z klientem. Swoją pracę traktuję z pasją oraz poświęceniem, a relacje z klientami buduje na podstawie zaufania oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.
Wielu z nich jest jego przyjaciółmi w życiu prywatnym.

Arkadiusz Klimaszka

Arkadiusz Klimaszka

sprzedawca
Aleksandra Pawlik

Aleksandra Pawlik

specjalista ds. reklamacji

Zajmuje się realizacją procesu reklamacji klientów. Do jej głównych obowiązków należy, m.in.: kontakt mailowy z klientem, monitorowanie obiegu oraz terminowości reklamacji oraz zapewnienie sprawnej obsługi klientów przez dział reklamacji.

Prywatnie mama dwójki dzieci. Lubi muzykę oraz spacery. Zdarza się, że karpiuje, a jej PB to karp 14 kg.

Marcin Chorzelewski

Marcin Chorzelewski

kierownik magazynu

Czuwa nad płynną pracą naszych zespołów.

Z zawodu archeolog, co się czasem przydaje by znaleźć skarby na magazynie.

W wolnych chwilach tonami pochłania książki, zwłaszcza historyczne, i gotuje.

Łucja Przybyła

Łucja Przybyła

specjalista ds. księgowych

W Rockworldzie zajmuje się sprawdzaniem poprawności dostaw z dokumentami księgowymi. Przeprowadza odprawy celne towarów importowanych i eksportowanych oraz zajmuje się pozostałymi biurowymi sprawami.

Aktualnie studentka studiów II stopnia z finansów i rachunkowości. Ulubione zwierzęta to alpaki, stąd też w wolnych chwilach Łucja pogłębia swoją wiedzę na temat alpakoterapi.

Czy karpiuje? Nie. Ale zawsze jest dobra pora by zacząć :)

Marzena Osadzin

Marzena Osadzin

specjalista ds. dostaw

Zajmuje się odbiorem i sprawdzaniem dostaw. Dba o to, by na naszym sklepie były zawsze aktualne stany magazynowe.

W wolnych chwilach lubi czytać książki i chodzić na długie spacery.

Przemysław Groch

Przemysław Groch

media manager
Dżesika Czogała

Dżesika Czogała

pracownik magazynu

Liderka zmiany, zajmuje się zbieraniem oraz pakowaniem zamówień internetowych.

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona. Na co dzień zakupoholiczka, dba o gęstość swoich rzęsiorów, korzysta z każdej wolnej chwili, żeby pooglądać seriale. 

Karolina Wandzel

Karolina Wandzel

pracownik magazynu

Karolina pracuje w Rockworld od niedawna. Zajmuje się pakowaniem paczek dla naszych klientów internetowych.

Mimo iż ma niecałe 150 cm wzrostu to spakowanie dwumetrowej wędki nie stanowi dla niej problemu. Karolina studiuje administrację, a wolny czas spędza jeżdżąc na rowerze i spotykając się ze znajomymi.

Kamila Buchta

Kamila Buchta

pracownik magazynu

Nasze osiągnięcia

medale.[1]Ekipa Rockworld trzykrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym!

Na naszym koncie mamy dwa brązowe i jeden złoty medal Polish Carp Masters, a także dwie nagrody za największą rybę złowioną podczas mistrzostw!

gazeleSklep Rockworld od 5 lat znajduje się w gronie laureatów prestiżowego Rankingu e-Gazele Biznesu!

E-Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce tworzony od 2014 roku przez „Puls Biznesu”. Co roku nagradzane są najdynamiczniej rozwijające się firmy prowadzące handel w internecie o rocznych obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł.

trustedNasz sklep posiada certyfikat Trusted Shops, co gwarantuje naszym klientom bezpieczne zakupy z ochroną kupującego.

Co to oznacza? Klienci certyfikowanych sklepów internetowych mogą skorzystać z ochrony kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu. Nasz sklep został kompleksowo sprawdzony pod kątem zgodności z kryteriami jakości Trusted Shops i spełnia surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

Galeria zdjęć

Projekt, rozwój, opieka: Margomedia Studio Graficzne

Copyright © ROCKWORLD - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystywanie zdjęć i tekstów bez uzyskania pisemnej zgody zabronione.