Kilka słów o Rockworld

Rockworld to firma, która wyrosła z pasji! Tak jak w wielu podobnych historiach, wszystko wzięło swój początek od hobby...

Zaczęło się w 2004 roku od produkowanych w wolnym czasie ekologicznych ciężarków i wymianę ich, w ramach barteru, na sprzęt wędkarski, który trzeba było spieniężyć. Początkowo sklep mieścił się w piwnicy domu lecz bardzo szybko okazało się, że trzeba będzie zadbać o lokal oraz o pracownika, który wesprze sprzedaż oraz pomoże w pakowaniu przesyłek.

Dziś nasza firma, to nowoczesny salon sprzedażowy, olbrzymi magazyn oraz 20 zaangażowanych pracowników dbających o ciągły rozwój i niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że Rockworld jest Najlepszym Sklepem dla Karpiarzy w Polsce!

Kim jesteśmy?

Rockworld to jednak przede wszystkim ludzie, którzy odbierają wasze telefony, przygotowują paczki do wysyłki i tworzą atmosferę, dzięki której tak chętnie do nas wracacie!

Chcielibyśmy wam nieco przybliżyć osoby, które na co dzień tworzą naszą firmę i obsługują wasze zamówienia. A ekipę mamy naprawdę fantastyczną! Poniżej krótka charakterystyka każdego pracownika;)

Łukasz Pawlik

Łukasz Pawlik

prezes

Szef wszystkich szefów, założyciel, właściciel i naczelny karpiarz Rockworlda. Na co dzień walczy z zamówieniami, dba o firmowe kontakty i sprawuje pieczę nad całą, nie zawsze karną, ekipą sklepu.

W wolnym czasie remontuje lub sprząta piwnicę oraz łowi i wypuszcza karpie.

Jako jedyny do pracy zawsze przychodzi w koszuli, ale bez krawata.

Adam Skrzypek

Adam Skrzypek

sprzedawca

Nikt tak nie zna asortymentu sklepu jak Adam. To dzięki niemu możemy pochwalić się unikatowymi, sumiennymi i dowcipnymi opisami produktów, tak chętnie kopiowanymi przez konkurencję.

Poza tym, że jest oczywiście doświadczonym karpiarzem, swój wolny czas spędza na uczeniu nowych sztuczek swojego psiaka i hodowaniu coraz to bardziej kolorowych krewetek (nie takich do jedzenia, co warto odnotować).

Mariusz Posmyk

Mariusz Posmyk

sprzedawca

Gdy ktoś pyta, zawsze jest otwarty na ludzi, służy pomocą i fachową wiedzą, zdobytą przez wieloletnie doświadczenie.

Hobby dzieli między muzykę, a wędkarstwo, które kiełkowało w nim już od najmłodszych lat. Łowiąc karpie na zbiornikach w  Polsce oraz za granicą, został zauważony przez tych największych i tak też rozpoczęła się jego współpraca z Fox'em.
Mariusz jest skromną osobą, ale jak każdy karpiarz lubi się chwalić swoimi zdobyczami - jego PB to karp pełnołuski o wadze 28,7 kg.

Rafał Bartkowiak

Rafał Bartkowiak

sprzedawca

Jako konsultant/sprzedawca dzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wędkarstwo karpiowe jest jego życiową pasją, która kilkanaście lat temu, przerodziła się w pracę. Większość z Was pewnie kojarzy go z marką Nash Tackle, której pomagał rozwinąć skrzydła w naszym kraju i dla której pracował przez kilka dobrych lat.

Przez kolegów z pracy nazywany "Papą" :)

Piotr Wardenga

Piotr Wardenga

sprzedawca

Zajmuje się obsługą klientów internetowych - odbiera telefony, odpisuje na maile i załatwia sprawy bieżące dotyczące zamówień i ich realizacji.

Wędkarstwem zaraził go w dzieciństwie dziadek i od tamtej pory każdą wolną chwilę stara się przeznaczać na zasiadki karpiowe szlifując doświadczenie na polskich jak i zagranicznych wodach.
Po pracy bardzo lubi gotować i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Kamil Zychma

Kamil Zychma

sprzedawca

Najmłodszy i najmniejszy z naszych sprzedawców, co jednak nie oznacza, że najmniej doświadczony! Swoją karpiową wiedzą i doświadczeniem Kamil mógłby obdzielić średniej wielkości miasto!

W wolnej od pracy i karpiowania chwili Kamil ostro trenuje skoki wzwyż i w bok w światowej sławy drużynie piłkarskiej KS Naprzód Borucin. Podobno Real Madryt zapowiedział, że planuje wykupić Kamila, gdy tylko uda mu się doskoczyć do poprzeczki.

Adrian Baron

Adrian Baron

sprzedawca

Przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 6 lat, a karpiarzem jest od 1999 roku. Poświęca sporo wolnego czasu karpiowaniu oraz innym outdoorowym zajęciom. Najstarszy stażem pracownik Rokłula.

Na co dzień w pracy zajmuje się doradzaniem, obsługą oraz kontaktem z klientem. Swoją pracę traktuję z pasją oraz poświęceniem, a relacje z klientami buduje na podstawie zaufania oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.
Wielu z nich jest jego przyjaciółmi w życiu prywatnym.

Arkadiusz Klimaszka

Arkadiusz Klimaszka

sprzedawca
Aleksandra Pawlik

Aleksandra Pawlik

specjalista ds. reklamacji

Zajmuje się realizacją procesu reklamacji klientów. Do jej głównych obowiązków należy, m.in.: kontakt mailowy z klientem, monitorowanie obiegu oraz terminowości reklamacji oraz zapewnienie sprawnej obsługi klientów przez dział reklamacji.

Prywatnie mama dwójki dzieci. Lubi muzykę oraz spacery. Zdarza się, że karpiuje, a jej PB to karp 14 kg.

Marcin Chorzelewski

Marcin Chorzelewski

kierownik magazynu

Czuwa nad płynną pracą naszych zespołów.

Z zawodu archeolog, co się czasem przydaje by znaleźć skarby na magazynie.

W wolnych chwilach tonami pochłania książki, zwłaszcza historyczne, i gotuje.

Łucja Przybyła

Łucja Przybyła

specjalista ds. księgowych

W Rockworldzie zajmuje się sprawdzaniem poprawności dostaw z dokumentami księgowymi. Przeprowadza odprawy celne towarów importowanych i eksportowanych oraz zajmuje się pozostałymi biurowymi sprawami.

Aktualnie studentka studiów II stopnia z finansów i rachunkowości. Ulubione zwierzęta to alpaki, stąd też w wolnych chwilach Łucja pogłębia swoją wiedzę na temat alpakoterapi.

Czy karpiuje? Nie. Ale zawsze jest dobra pora by zacząć :)

Adam Hadam

Adam Hadam

specjalista ds. fotografii produktowej

Dba o to, by na naszej stronie każdy produkt miał swoje zdjęcie.
Do grona jego zainteresowań należą - wędkarstwo, fotografia oraz gry komputerowe.

Chłopak z poczuciem humoru. Można powiedzieć o nim, że to "Psi tata", ponieważ kocha psy, jak mało kto.
W wolnej chwili również zajmuje się fotografią oraz filmowaniem. W 2019 roku otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym i zakwalifikował się do pierwszej piętnastki w kraju.

Marzena Osadzin

Marzena Osadzin

specjalista ds. dostaw

Zajmuje się odbiorem i sprawdzaniem dostaw. Dba o to, by na naszym sklepie były zawsze aktualne stany magazynowe.

W wolnych chwilach lubi czytać książki i chodzić na długie spacery.

Przemysław Groch

Przemysław Groch

media manager
Dżesika Czogała

Dżesika Czogała

pracownik magazynu

Liderka zmiany, zajmuje się zbieraniem oraz pakowaniem zamówień internetowych.

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona. Na co dzień zakupoholiczka, dba o gęstość swoich rzęsiorów, korzysta z każdej wolnej chwili, żeby pooglądać seriale. 

Eunika Fijałko

Eunika Fijałko

pracownik magazynu

Zajmuje się zbieraniem zamówień, pakowaniem ich oraz wykładaniem towaru na półki sklepowe.

Eunika nie lubi się nudzić, dlatego aktywny tryb życia jest jej pasją. Jej codziennym rytuałem są piesze wycieczki do pracy, ćwiczenia cardio oraz zumba.

W wolnym czasie piecze ciasta i przyrządza desery.

Sandra Bortel

Sandra Bortel

pracownik magazynu

Zajmuje się zbieraniem zamówień, pakowaniem ich oraz wykładaniem towaru na półki sklepowe.

Karolina Wandzel

Karolina Wandzel

pracownik magazynu

Karolina pracuje w Rockworld od niedawna. Zajmuje się pakowaniem paczek dla naszych klientów internetowych.

Mimo iż ma niecałe 150 cm wzrostu to spakowanie dwumetrowej wędki nie stanowi dla niej problemu. Karolina studiuje administrację, a wolny czas spędza jeżdżąc na rowerze i spotykając się ze znajomymi.

Kamila Buchta

Kamila Buchta

pracownik magazynu

Nasze osiągnięcia

medale.[1]Ekipa Rockworld trzykrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym!

Na naszym koncie mamy dwa brązowe i jeden złoty medal Polish Carp Masters, a także dwie nagrody za największą rybę złowioną podczas mistrzostw!

gazeleSklep Rockworld od 5 lat znajduje się w gronie laureatów prestiżowego Rankingu e-Gazele Biznesu!

E-Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce tworzony od 2014 roku przez „Puls Biznesu”. Co roku nagradzane są najdynamiczniej rozwijające się firmy prowadzące handel w internecie o rocznych obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł.

trustedNasz sklep posiada certyfikat Trusted Shops, co gwarantuje naszym klientom bezpieczne zakupy z ochroną kupującego.

Co to oznacza? Klienci certyfikowanych sklepów internetowych mogą skorzystać z ochrony kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu. Nasz sklep został kompleksowo sprawdzony pod kątem zgodności z kryteriami jakości Trusted Shops i spełnia surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

Galeria zdjęć

Projekt, rozwój, opieka: Margomedia Studio Graficzne

Copyright © ROCKWORLD - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystywanie zdjęć i tekstów bez uzyskania pisemnej zgody zabronione.