Kilka słów o Rockworld

Rockworld to firma, która wyrosła z pasji! Tak jak w wielu podobnych historiach, wszystko wzięło swój początek od hobby...

Zaczęło się w 2004 roku od produkowanych w wolnym czasie ekologicznych ciężarków i wymianę ich, w ramach barteru, na sprzęt wędkarski, który trzeba było spieniężyć. Początkowo sklep mieścił się w piwnicy domu lecz bardzo szybko okazało się, że trzeba będzie zadbać o lokal oraz o pracownika, który wesprze sprzedaż oraz pomoże w pakowaniu przesyłek.

Dziś nasza firma, to nowoczesny salon sprzedażowy, olbrzymi magazyn oraz 20 zaangażowanych pracowników dbających o ciągły rozwój i niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że Rockworld jest Najlepszym Sklepem dla Karpiarzy w Polsce!

Kim jesteśmy?

Rockworld to jednak przede wszystkim ludzie, którzy odbierają wasze telefony, przygotowują paczki do wysyłki i tworzą atmosferę, dzięki której tak chętnie do nas wracacie!

Chcielibyśmy wam nieco przybliżyć osoby, które na co dzień tworzą naszą firmę i obsługują wasze zamówienia. A ekipę mamy naprawdę fantastyczną! Poniżej krótka charakterystyka każdego pracownika;)

Łukasz Pawlik

Łukasz Pawlik

prezes

Szef wszystkich szefów, założyciel, właściciel i naczelny karpiarz Rockworlda. Na co dzień walczy z zamówieniami, dba o firmowe kontakty i sprawuje pieczę nad całą, nie zawsze karną, ekipą sklepu.

W wolnym czasie remontuje lub sprząta piwnicę oraz łowi i wypuszcza karpie.

Jako jedyny do pracy zawsze przychodzi w koszuli, ale bez krawata.

Adam Skrzypek

Adam Skrzypek

product manager

Nikt tak nie zna asortymentu sklepu jak Adam. To dzięki niemu możemy pochwalić się unikatowymi, sumiennymi i dowcipnymi opisami produktów, tak chętnie kopiowanymi przez konkurencję.

Poza tym, że jest oczywiście doświadczonym karpiarzem, swój wolny czas spędza na uczeniu nowych sztuczek swojego psiaka i hodowaniu coraz to bardziej kolorowych krewetek (nie takich do jedzenia, co warto odnotować).

Mariusz Posmyk

Mariusz Posmyk

sprzedawca

Gdy ktoś pyta, zawsze jest otwarty na ludzi, służy pomocą i fachową wiedzą, zdobytą przez wieloletnie doświadczenie.

Hobby dzieli między muzykę, a wędkarstwo, które kiełkowało w nim już od najmłodszych lat. Łowiąc karpie na zbiornikach w  Polsce oraz za granicą, został zauważony przez tych największych i tak też rozpoczęła się jego współpraca z Fox'em.
Mariusz jest skromną osobą, ale jak każdy karpiarz lubi się chwalić swoimi zdobyczami - jego PB to karp pełnołuski o wadze 28,7 kg.

Rafał Bartkowiak

Rafał Bartkowiak

sprzedawca

Jako konsultant/sprzedawca dzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wędkarstwo karpiowe jest jego życiową pasją, która kilkanaście lat temu, przerodziła się w pracę. Większość z Was pewnie kojarzy go z marką Nash Tackle, której pomagał rozwinąć skrzydła w naszym kraju i dla której pracował przez kilka dobrych lat.

Przez kolegów z pracy nazywany "Papą" :)

Piotr Wardenga

Piotr Wardenga

sprzedawca

Zajmuje się obsługą klientów internetowych - odbiera telefony, odpisuje na maile i załatwia sprawy bieżące dotyczące zamówień i ich realizacji.

Wędkarstwem zaraził go w dzieciństwie dziadek i od tamtej pory każdą wolną chwilę stara się przeznaczać na zasiadki karpiowe szlifując doświadczenie na polskich jak i zagranicznych wodach.
Po pracy bardzo lubi gotować i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Kamil Zychma

Kamil Zychma

sprzedawca

Najmłodszy i najmniejszy z naszych sprzedawców, co jednak nie oznacza, że najmniej doświadczony! Swoją karpiową wiedzą i doświadczeniem Kamil mógłby obdzielić średniej wielkości miasto!

W wolnej od pracy i karpiowania chwili Kamil ostro trenuje skoki wzwyż i w bok w światowej sławy drużynie piłkarskiej KS Naprzód Borucin. Podobno Real Madryt zapowiedział, że planuje wykupić Kamila, gdy tylko uda mu się doskoczyć do poprzeczki.

Adrian Baron

Adrian Baron

sprzedawca

Przygodę z wędkarstwem rozpoczął w wieku 6 lat, a karpiarzem jest od 1999 roku. Poświęca sporo wolnego czasu karpiowaniu oraz innym outdoorowym zajęciom. Najstarszy stażem pracownik Rokłula.

Na co dzień w pracy zajmuje się doradzaniem, obsługą oraz kontaktem z klientem. Swoją pracę traktuję z pasją oraz poświęceniem, a relacje z klientami buduje na podstawie zaufania oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.
Wielu z nich jest jego przyjaciółmi w życiu prywatnym.

Arkadiusz Klimaszka

Arkadiusz Klimaszka

sprzedawca

Najbardziej karpiowy ze wszystkich naszych karpiarzy. Nad wodą spędza 390 dni w roku i śmiało można go nazwać "Królem zbiornika Racibórz Dolny".

W czasie wolnym, który jeszcze udaje mu się od czasu do czasu wysupłać, Arkadiusz zajmuje się łowieniem serc niewieścich. Z racji trudności ze znalezieniem prawdziwej karpiowej drugiej połówki wciąż pozostaje kawalerem do wzięcia. Chętne karpiarki prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia szczegółów.

Bożena Płonka

marketing manager

Matka wszystkich opisów, które czytacie w tej sekcji. Za wyjątkiem tego :) Możecie do niej mówić po imieniu, tj. Pani Bożena. Jeśli do czyjegoś zdjęcia trzeba dorobić czapkę Lays na głowie, to Pani Bożena zgłosi się do tego jako pierwsza. To ona odpowiedzialna jest za wszystkie grafiki, konkursy i Facebookowe wpisy na naszych mediach społecznościowych. Jeśli nasze konkursy miałby być faktycznie ustawione, to musiałoby to oznaczać, że komuś udało się przekupić Panią Bożenę.

Prywatnie ciągle w podróży, uwielbia góry, lasy, jeziora i muzeum silników stacjonarnych.

Grzegorz Grabowski

programista

Grzesiek czuwa nad tym, aby sklep działał sprawnie i żeby generalnie działał. Gdyby nie on, nie byłoby niczego.

Prywatnie Grześ interesuje się piłką nożną i muzyką - wielki fan FC Barcelony i Radiohead. Gdyby Radiohead zagrali na Camp Nou byłoby to spełnienie jego marzeń. Jeśli chcesz zdenerwować Grześka, wystarczy nazwać go "informatykiem".

Przemysław Groch

Przemysław Groch

media manager

Przemek w swym alternatywnym życiu posługuje się pseudonimem Karpiolog, co może sugerować, że zgłębił on jak nikt naturę tych stworzeń. W Rockworldzie potocznie nazywany "Gorolem".

Przemek dba o oprawę filmową sklepu, produktów i o artystyczny przekaz istoty karpiowania. Spotkacie go szalejącego po sklepie z aparatem, czasem w dziwnym przebraniu.

Aleksandra Pawlik

specjalista ds. reklamacji

Zajmuje się realizacją procesu reklamacji klientów. Do jej głównych obowiązków należy, m.in.: kontakt mailowy z klientem, monitorowanie obiegu oraz terminowości reklamacji oraz zapewnienie sprawnej obsługi klientów przez dział reklamacji.

Prywatnie mama dwójki dzieci. Lubi muzykę oraz spacery. Zdarza się, że karpiuje, a jej PB to karp 14 kg.

Łucja Przybyła

Łucja Przybyła

kierownik ds. administracyjno-spedycyjnych

W Rockworldzie zajmuje się sprawdzaniem poprawności dostaw z dokumentami księgowymi. Przeprowadza odprawy celne towarów importowanych i eksportowanych oraz zajmuje się pozostałymi biurowymi sprawami.

Aktualnie studentka studiów II stopnia z finansów i rachunkowości. Ulubione zwierzęta to alpaki, stąd też w wolnych chwilach Łucja pogłębia swoją wiedzę na temat alpakoterapi.

Czy karpiuje? Nie. Ale zawsze jest dobra pora by zacząć :)

Karolina Wandzel

Karolina Wandzel

specjalista ds. dostaw

Zajmuje się odbiorem i sprawdzaniem dostaw. Dba o to, by na naszym sklepie były zawsze aktualne stany magazynowe.

Pasją Karoliny są górskie wędrówki oraz zdobywanie coraz to wyższych szczytów Polski. Lubi również jeździć na wycieczki rowerowe. Jej PB jest wyższe niż PB jej faceta, co spowodowało swego czasu "ciche dni" w związku.

Marcin Chorzelewski

kierownik magazynu

Czuwa nad płynną pracą naszych zespołów.

Z zawodu archeolog, co się czasem przydaje by znaleźć skarby na magazynie.

W wolnych chwilach tonami pochłania książki, zwłaszcza historyczne, i gotuje.

Marzena Wardenga

Marzena Wardenga

specjalista ds. dostaw

Zajmuje się odbiorem i sprawdzaniem dostaw. Dba o to, by na naszym sklepie były zawsze aktualne stany magazynowe.

W wolnych chwilach lubi czytać książki i chodzić na długie spacery.

Dżesika Czogała

Dżesika Czogała

pracownik magazynu

Liderka zmiany, zajmuje się zbieraniem oraz pakowaniem zamówień internetowych.

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona. Na co dzień zakupoholiczka, dba o gęstość swoich rzęsiorów, korzysta z każdej wolnej chwili, żeby pooglądać seriale. 

Kamila Buchta

Kamila Buchta

pracownik magazynu

Kamila dba aby wasze paczki były zawsze idealnie spakowane.

Kamila spełnia się ponadto jako domowy cukiernik, co spotyka się ze sporym aplauzem rockworldowej ekipy. Jest również niekwestionowanym liderem mundialowych zakładów bukmacherskich.

Lilianna Materzok

Lilianna Materzok

pracownik magazynu

Lila zajmuje się obsługą naszego sklepu internetowego oraz przygotowywaniem waszych przesyłek.

Pasją Lili są wędrówki górskie, malowanie obrazów oraz... wędkowanie! Jest najbardziej uśmiechniętą osobą w Rockworldzie, a być może nawet na całej raciborszczyźnie.

Pascal Tomala

pracownik magazynu

Pascal pracuje intensywnie przy przygotowywaniu waszych przesyłek. Dba aby wszystko dotarło bezpiecznie i w komplecie.

Ponadto Pascal jest cenionym zawadzkim saksofonistą oraz jednym z pięciu polskich fanów "metalu pirackiego". Nie wiemy do końca, czy to gatunek muzyczny, czy po prostu Pascal pozyskuje metal w sposób nie do końca zgodny z prawem...

Szymon Wrożyna

pracownik magazynu

Szymon dba o to, aby wasze paczki były kompletne, dobrze spakowane i bezpieczne w transporcie.

Szymon słynie z burzy loków, które przesłaniają mu świat i z poczucia humoru, dzięki czemu dzierży palmę pierwszeństwa w byciu mistrzem ciętej riposty.

Damian Stęplewski

pracownik magazynu

Damian zajmuje się przygotowywaniem i pakowaniem waszych zamówień.

Nasze osiągnięcia

medale.[1]Ekipa Rockworld trzykrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym!

Na naszym koncie mamy dwa brązowe i jeden złoty medal Polish Carp Masters, a także dwie nagrody za największą rybę złowioną podczas mistrzostw!

gazeleSklep Rockworld od 5 lat znajduje się w gronie laureatów prestiżowego Rankingu e-Gazele Biznesu!

E-Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce tworzony od 2014 roku przez „Puls Biznesu”. Co roku nagradzane są najdynamiczniej rozwijające się firmy prowadzące handel w internecie o rocznych obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł.

trustedNasz sklep posiada certyfikat Trusted Shops, co gwarantuje naszym klientom bezpieczne zakupy z ochroną kupującego.

Co to oznacza? Klienci certyfikowanych sklepów internetowych mogą skorzystać z ochrony kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu. Nasz sklep został kompleksowo sprawdzony pod kątem zgodności z kryteriami jakości Trusted Shops i spełnia surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

Galeria zdjęć

Copyright © ROCKWORLD - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykorzystywanie zdjęć i tekstów bez uzyskania pisemnej zgody zabronione.