Sklep dla Karpiarzy, Sklep Karpiowy

PLN
zaawansowane
  zaawansowane

  Nowości

  Promocje

  Polecane

  Bestseller

  Wyprzedaż

  Aukcje

  Pomysł na Prezent

  Aktualności

  Akcesoria i Elementy Zestawów Karpiowych

  Akumulatory, Baterie, Powerbanki, Ładowarki, Panele Solarne

  Bony Prezentowe, Karty Podarunkowe, Prezenty

  Ciężarki Karpiowe

  Dipy, Boostery

  Echosondy

  Filmy, Prasa

  Fotele Karpiowe

  Gotowe Przypony Karpiowe

  Haki Karpiowe

  Kamery Podwodne

  Kołowrotki Karpiowe

  Komponenty do Produkcji Kulek

  Kulki Pływajace POP-UP

  Kulki Pływające Wafters

  Kulki Proteinowe

  Łódki Sterowane

  Łóżka Karpiowe

  Materiały Rozpuszczalne PVA

  Mixy Bazowe do Kulek Proteinowych

  Namioty Karpiowe

  Ochrona i Przetrzymywanie Karpi

  Oznaczanie Łowiska

  Pellet, Pasty, Zanęty

  Podbieraki Karpiowe

  Pokrowce na Wędki Karpiowe

  Pontony

  Produkty Reklamowe

  Przynęty Sztuczne

  Pudełka na Akcesoria

  Rod Pody, Podpórki

  Silniki elektryczne

  Śpiwory, Narzuty, Poduszki

  Sprzęt Biwakowy

  Sprzęt do Produkcji Kulek

  Sygnalizatory Brań

  Torby i Pokrowce na Akcesoria Karpiowe

  Ubrania Karpiowe

  Wędki Karpiowe

  Wiadra, Pudełka, Sprzęt do Zanęcania

  Wózki Wędkarskie i Taczki Karpiowe

  Ziarna, Orzechy

  Żyłki, Plecionki

  Akcesoria do Siedzisk i Foteli Feederowych

  Akcesoria i Narzędzia Feederowe

  Ciężarki Feederowe

  Gotowe Przypony Feederowe

  Haczyki Feederowe

  Kołowrotki Feederowe

  Koszyczki Zanętowe - Feeder Klasyczny

  Koszyczki Zanętowe i Foremki - Method Feeder

  Parasole Wędkarskie

  Podbieraki, Siatki, Maty

  Pokrowce na Wędki Feederowe

  Portfele na Przypony Feederowe

  Przynęty Feederowe

  Pudełka na Akcesoria Feederowe

  Siedziska i Fotele Feederowe

  Torby i Pokrowce na Akcesoria Feederowe

  Ubrania Wędkarskie

  Wędki Feederowe

  Wiadra, Pudełka, Sita, Akcesoria do Nęcenia

  Zanęty Feederowe

  Żyłki i Plecionki Feederowe

  Zaloguj się
  zaawansowane

  Blog

  14 listopada 2023 r.
  Rockworld

  TOP 5 Pudełek na Akcesoria Karpiowe 2024

  Pudełko na akcesoria karpiowe można porównać do małego centrum dowodzenia, w którym znajdują się wszelkie drobne elementy zestawów końcowych pozwalających stworzyć odpowiedni zestaw czy przypon karpiowy. W każdej dziedzinie wędkarstwa ilość drobnych akcesoriów potrzebnych wędkarzowi jest OGROMNA, dlatego by odpowiednio je przechowywać producenci prześcigają się w projektowaniu coraz bardziej zaawansowanych a także praktyczniejszych rozwiązań. By nie zawracać Wam w głowie mnogością takich rozwiązań dostępnych na rynku, tworzyliśmy zestawienie TOP 5 najlepszych według nas pudełek na akcesoria karpiowe, czyli tak zwanych Tackle Box-ów.

  Najważniejsze cechy pudełek na akcesoria karpiowe

  Pudełko na akcesoria końcowe przystosowane dla karpiarzy musi przede wszystkim posiadać odpowiednich rozmiarów komory, które pozwolą maksymalnie wykorzystać jego wnętrze. Często jednak rozkład w tego typu pudełkach nie jest odpowiedni do posiadanych przez karpiarza akcesoriów i elementów, dlatego by móc dopasować tą przestrzeń, producenci stosują systemy regulowanych przegród, pozwalających na niemal idealne dostosowanie tej przestrzeni. W najlepszych Tackle Boxach, dla zwiększenia przestrzeni , wykorzystywana jest nie tylko komora główna, ale także wieko. Na wieku umieszczane są najczęściej niewielkie, zamykane przegrody, które mieszczą krętliki, koraliki, pozycjonery czy wiele innych elementów. Dobrej jakości pudełko wykonane jest z trwałego materiału, najczęściej tworzywa sztucznego. Rozmiar takiego pudełka również dostosowywany jest tak, by mieściło się ono w najczęściej wykorzystywanych torbach transportowych czy plecakach karpiowych.

  Dodatkowe cechy najlepszych pudełek Tackle Box

  Poza podstawowymi cechami pudełek na akcesoria, jakie stosowane są w większości tego typu konstrukcji, producenci stosują coraz więcej praktycznych dodatków, które wpływają na komfort pracy przy tworzeniu przyponu czy zestawu. Dobrej jakości zatrzaski zamykające główne wieko (np. z systemem magnetycznym), a także wygodny system zatrzasków komór wewnętrznych, sprawiają, że dużo łatwiej skorzystamy z całej przestrzeni - w końcu przypon karpiowy składa się często z kilku różnych elementów, co skłania nas do otwierania sporej ilości takich przegród. Umieszczone zarówno na zewnętrznej części, jak i wewnątrz pudełka miarki, to kolejny, bardzo ułatwiający pracę element. Najlepiej dopracowane pudełka posiadają też odpowiednio zbudowane zawiasy, które umożliwiają blokowanie górnego wieka na odpowiednim poziomie (180°), co pozwala stworzyć wygodną przestrzeń roboczą, nawet kiedy wiążemy przypon na szybko z pudełkiem umieszczonym na kolanach.

  Top 5 pudełek na akcesoria karpiowe

  Wybór dobrej jakości pudełek na akcesoria karpiowe (Tackle Box) jest obecnie bardzo duży, dlatego stworzenie tego zestawienia nie należało do najłatwiejszych. Zaznaczamy, że kolejność, w jakiej znajdują się produkty w tym zestawieniu, jest przypadkowa - każda z tych pozycji jest wyjątkowa i GODNA UWAGI podczas wyboru pudełka na akcesoria końcowe.

  Nash TT Rig Station

  _t0272_tt_rig_station_1.2e16d0ba.fill-600x600

  Pudełko, a raczej pełnoprawna stacja robocza od marki Nash, posiada dosłownie wszystko, co jest potrzebne do WYGODNEGO tworzenia zestawu czy przyponu karpiowego. Ono po prostu musiało znaleźć miejsce w naszym zestawieniu!

  Nash TT Rig Station swoją przestrzenią na akcesoria, a także ilością praktycznych rozwiązań, jakie oferuje, bije na głowę zdecydowaną większość Tackle Box-ów na rynku. System nóżek z regulowaną wysokością pozwoli nie tylko ustawić to pudełko na nierównym terenie, ale także na wygodnym dla nas poziomie, co wpływa na komfort pracy siedząc na fotelu czy łóżku karpiowym w namiocie. Ilość przegród, a także system wykorzystujący szufladę, zapewnia najlepszą organizację akcesoriów, a także pracy. Na uwagę zasługuje innowacyjny dodatek, jakim jest przeźroczysty Testing Tank, czyli pojemnik, który po zalaniu wodą umożliwia sprawdzenie zachowania przyponu z założoną przynętą. Fajną opcją w tym modelu jest zastosowane siateczkowej półki, która pozwoli przechować podręczne elementy. Nash TT Rig Station mieści nie tylko akcesoria, ale też gotowe przypony dzięki wysuwanej tablicy z uchwytami. Ten produkt polecimy zwłaszcza karpiarzom, którzy potrzebują sporej ilości akcesoriów, a także wygody przy konstruowaniu przyponów.

  Fox Large Tackle Box

  cbx095_fox_edges_large_loaded_tackle_box_main

  Pudełko na akcesoria od marki Fox, które zyskało wszystkie praktyczne rozwiązania, jakie powinien posiadać sprzęt najwyższej klasy! Pozycja obowiązkowa w naszym zestawieniu.

  Fox Large Tackle Box to pudełko, którego nie trzeba nikomu przedstawiać! Ten model posiada wszystkie zalety, jakie powinien mieć profesjonalny Tackle Box. Zaczynając od tworzywa, z jakiego jest wykonane, przez rozbudowany system regulacji przegród w komorze głównej, multum komór na drobne akcesoria umieszczonych na wieku, po doskonałe zatrzaski i zawiasy pozwalające wygodnie ułożyć box na kolanach. Model ten występuje w wersji Loaded, czyli z dodatkowymi pudełkami i rackiem na leadery, a także w wersji bez dodatkowego wyposażenia. Warto wspomnieć, że istnieje również wersja w rozmiarze Medium, która jest mniejsza - również w wersji z dodatkowymi pudełkami i rackiem lub bez takiego wyposażenia.

  RidgeMonkey Armoury PRO Tackle Box

  hero_open

   

  RidgeMonkey, czyli marka słynąca z wysokiej jakości oraz innowacyjności w produktach, doskonale to potwierdza produkt, jakim jest pudełko na akcesoria Armoury PRO Tackle Box!

  Słowo Armoury w nazwie tego produktu nie wzięło się znikąd - dzięki zastosowanemu tworzywu ABS, z jakiego jest wykonane, jest to obecnie jedno z najbardziej odpornych na uderzenia pudełek na akcesoria na rynku. Kolejną cechą wyróżniającą ten model jest przemyślanie zagospodarowana przestrzeń, pozwalająca maksymalnie wykorzystać każdy zakamarek pudełka. Wieko wyposażone jest w system komór na drobne elementy, takie jak krętliki, koraliki czy bezpieczne klipsy. Producent, poza przechowywaniem akcesoriów do montażu, pomyślał także o miejscu, gdzie możemy przechować już gotowe elementy, takie jak przypony karpiowe. Powierzchnia przeznaczona na nie jest dosyć spora - z łatwością zmieścimy tam kilkadziesiąt różnego rodzaju przyponów. Wreszcie, komora główna, jak mało które, posiada transparentne, otwierane wieka, dzięki którym niezależnie od tego, jak otworzymy pudełko, wszystko będzie zawsze na swoim miejscu. Poza tym pudełko wykorzystuje system magnesów do szybkiego zamykania i otwierania komór głównych oraz aż dwie miarki, jedna umieszczona na zewnątrz, a druga wewnątrz pudełka.

  Korda Tackle Box Bundle Deal

  kbox16-1Korda słynie z innowacyjnego podejścia do projektowania sprzętu i akcesoriów, dlatego pudełko Korda Tackle Box zawiera wszystkie cechy, jakie powinien posiadać box nowoczesnego karpiarza. Poza tym, wysoka jakość użytych materiałów oraz odpowiednie spasowanie wszystkich elementów nie pozostawiły nam innego wyboru do naszego zestawienia TOP 5 Pudełek na Akcesoria.

  Pudełko od marki Korda zachwyca doskonałym rozplanowaniem jego wnętrza, a także możliwościami jego adaptacji - w końcu każdy karpiarz używa nieco innego zestawu akcesoriów końcowych. Wieko w tym pudełku posiada wiele niewielkich komór zamykanych na transparentne wieczka, a także niewielką przestrzeń do przechowania kilku przyponów, które akurat wykonaliśmy i zamierzamy użyć na sesji. Komora główna przystosowana została do opakowań z akcesoriami Korda, jednak dzięki regulowanym przegrodom możliwe jest dopasowanie tej przestrzeni indywidualnie. Magnetyczne zatrzaski gwarantują długowieczność tego rozwiązania - ile razy zdarzyło się urwać lub wyłamać klasyczne zatrzaski, wie każdy karpiarz z wieloletnim doświadczeniem. Pudełko zawiera również miarkę ułatwiającą wiązanie zestawów i przyponów, a użyte do jego wykonania materiały gwarantują długie lata użytkowania. W komplecie z pudełkiem opisanym w Bundle Deal znajdują się dodatkowe, mniejsze pudełka na drobne akcesoria, a także specjalny rack pozwalający przechować gotowe zestawy karpiowe, dzięki czemu możemy się jeszcze lepiej zorganizować. Istnieje również wersja bez tych dodatków, wówczas każdy może samodzielnie dobrać potrzebne mu wewnętrzne wyposażenie z bogatej oferty Korda. Z pewnością możemy powiedzieć, że jest to produkt trwały, idealny dla nowoczesnego karpiarza, a także dla takiego, który nie lubi często zmieniać sprzętu, gdy coś mu się dobrze sprawdza.

  Nash Box Logic Large Tackle Box

  imgl7449.2e16d0ba.fill-600x600

   

  Kolejny produkt marki Nash w naszym zestawieniu top 5 pudełek na akcesoria tylko potwierdza, jak dobrej jakości są to produkty. Tym razem wersja klasycznego Tackle Boxa, który ze względu na jakość wykonania musiał uzupełnić naszą topową listę.

  Ten box na akcesoria końcowe jest jednym z największych oferowanych obecnie przez rynek karpiowy. Wysoka jakość użytego tworzywa komory głównej, a także wieka, które posiada przydymiony kolor, zapewnia solidność na lata. W tym modelu producent zastosował klasyczne, przesuwane zatrzaski do zamykania pudełka, a także możliwość niemal dowolnego rozplanowania przestrzeni za sprawą aż 8 przekładek dodanych do zestawu. Oprócz tego pudełko Nash Box Logic Large Tackle Box wyposażone zostało w ogrom dodatkowych, mniejszych pudełek, pozwalających doskonale się zorganizować. Pojemność tego modelu zdecydowanie pozwoli przechować wszystkie drobne akcesoria potrzebne do konstrukcji zestawu i przyponu, więc jeśli zależy karpiarzowi na sporej przestrzeni, powinien mocno brać ten model po uwagę!

  Wyświetleń: 2141 | | Udostępnij:
  Nowości » Wyprzedaże » Promocje
  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z najlepszymi okazjami!
  Dane kontaktowe

  Sklep stacjonarny:
  ul. Mikołaja 9A,
  47-400 Racibórz
  tel. 883 474 729

  sklep@rockworld.pl pokaż jak dojechać na mapie google

  Sklep internetowy:
  sklep@rockworld.pl https://www.rockworld.pl

  Konto PLN: 51 1140 2004 0000 3102 3558 4460

  Konto EURO: PL64 1140 2004 0000 3812 0174 2683 (BIC: BREXPLPWMBK)

  Konto GB: PL63 1140 2004 0000 3112 0174 3723 (BIC: BREXPLPWMBK)

  Konto USD: PL37 1140 2004 0000 3012 1316 1916 (BIC: BREXPLPWMBK)

  Konto CZK: PL02 1140 2004 0000 3312 1316 1429 (BIC: BREXPLPWMBK)

  Konto HUF: PL39 1140 2004 0000 3012 1316 1783 (BIC: BREXPLPWMBK)

  Carp Coins
  Twoje zakupy
  są bezpieczne

  Copyright © ROCKWORLD - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Wykorzystywanie zdjęć i tekstów bez uzyskania pisemnej zgody zabronione.

  © Rockworld 2004 - 2024

  ROCKWORLD dba o Twoją prywatność!

  Nasza strona korzysta z plików cookies, które pomagają zapewnić Ci bezpieczne i komfortowe warunki podczas wizyt na naszej stronie. Dzięki plikom cookies możemy zrozumieć Twoje potrzeby i dopasować treść reklam do Twoich zainteresowań.

  Możesz zaakceptować wszystkie pliki cookies, jednak nie jest to konieczne do korzystania ze strony. Możesz dostosować zgody do swoich potrzeb - do Ciebie należy decyzja. W dowolnym momencie możesz także zmienić zdanie i zmodyfikować swój wybór.

  Szczegółowe informacje ma temat plików cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  » Prywatność użytkownika
  Nasza strona korzysta z plików cookies, dzięki czemu możemy zapewnić Ci bezpieczne i komfortowe warunki podczas wizyt na naszej stronie. Pomagają nam one również zrozumieć Twoje potrzeby, w tym dopasować treść reklam do Twoich zainteresowań. Więcej informacji
  » Cookies techniczne
  To dzięki nim nasza strona działa prawidłowo. Techniczne pliki cookies są niezbędne, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Służą one do zapewnienia Twojego bezpieczeństwa, utrzymania sesji oraz odpowiedniego wyświetlania strony.
  » Cookies analityczne
  To dzięki nim dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb! Analityczne pliki cookies pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób zachowujesz się na naszej stronie, w tym zapamiętać Twoje preferencje, indywidualne ustawienia i wybory. Na tej podstawie wiemy jak ulepszyć naszą stronę i jak rozbudowywać naszą ofertę.
  » Cookies marketingowe
  To dzięki nim dostajesz spersonalizowane reklamy! Cookies marketingowe stosujemy w celu doboru i wyświetlenia Tobie odpowiednich reklam produktów, które mogą Ci się przydać. Reklamy te wyświetlamy zarówno na naszej stronie jak i na stronach naszych Partnerów w oparciu o Twoje zachowania na naszej stronie.
  Witaj!
  Możesz zadać nam pytanie, wystarczy, że klikniesz na przycisk "Rozpocznij czat". Pamiętaj, że treść rozmowy jest zapisywana!

  Zanim rozpoczniesz, podaj nam swoje dane: